Teslimat ve İade Şartları

Depomuz Maltepe, Aydınevler adresindedir. Pazartesi’den Cumartesi’ye kadar saat 16:00’dan önce verilen tüm siparişler aynı gün gönderilir. Siparişinizi istenen adrese teslim etmek için aşağıdaki gönderim yöntemlerini kullanıyoruz.

COVID-19 Güncellemesi: Büyükşehirlerde sokağa çıkma yasağının olduğu günlerde alınan siparişler, yasak bittikten sonraki günün sabahında kargoya verilmektedir.

Lütfen sipariş verirken adresinizi dikkatlice tekrar kontrol edin, sipariş adreslerinin yanlış girildiği durumlarda geri ödeme yapmamaktayız.

Türkiye içi nakliye

MNG Kargo – Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde gönderimi herhangi bir yere standart nakliye için 8,95 TL sabit fiyatla yapmaktayız. Nakliye ücreti 100 TL altı sipariş tutarı için sabittir. Eğer toplam sepet tutarınız 100 TL’yi aşar ise kargo ücreti ödemezsiniz.

Bu şekilde gönderilen siparişlerin gelmesi 2-10 iş günü sürer.

Türkiye dışı Nakliye

MNG Kargo – Türkiye dışı bölgelere gönderimi standart nakliye için 30 TL sabit fiyatla yapmaktayız. Bu fiyat, ilave kalemlerle ve kalemlerin ağırlığına bağlı olarak artacaktır. Bu yöntem kullanılarak gönderilen siparişlerin Asya, Kanada, Avrupa ve Pasifik’e teslimatı 10 – 17+ iş günü sürer. Sıkı gümrük düzenlemeleri nedeniyle bazı ülkeler için teslimat 21 – 30 iş günü sürebilir.

Kargom nerede?

Bazen, paketler teslim edilemeyen sipariş olarak bize iade edilir. Taşıyıcı bize teslim edilemeyen bir paket döndürdüğünde, tam bir geri ödeme yaparız (nakliye ücretleri dahil). Teslim edilemeyen olarak bize iade edilen siparişleri yeniden gönderemiyoruz. Siparişinizin adreslenmiş olarak teslim edilemeyeceğinden şüpheleniyorsanız ve tahmini teslim tarihinden itibaren 4 hafta sonra iade veya geri ödeme onayını almadıysanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

İade Politikası

Kuruyemiş ve meyve kuruları dahil olmak üzere bu web sitesindeki tüm gıda ürünleri aşağıdaki iade politikasını sürdürmektedir. Geri ödemeler aşağıdaki koşullar altında yapılır:

  • Sipariş adresiniz doğru girildi fakat paketiniz 4 hafta geçmesine rağmen gelmedi
  • Üründen memnun değilsiniz ve depomuza iade edildi (nakliye ücreti tarafınızca ödenir)
  • Paketiniz “teslim edilemeyen sipariş” olarak depomuza döndü
  • Ürününüzün paketlemesi bozuldu, hasar gördü

Lütfen dikkat: Alıcı pişmanlığı durumlarında geri ödeme yapmayız.

Ürünler hakkında bilgi, iade süreci ile alakalı olarak bize Pazartesi – Cumartesi günleri 09:00 – 18:00 arasında iletişim sayfasındaki telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca [email protected] mail adresinden 7/24 sorularınızı iletebilirsiniz.

Kuru Çarşı’yı seçtiğiniz için teşekkür ederiz, umarız size iyi bir alışveriş deneyimi sağlayabiliriz.