İndirim!

Çifte Kavrulmuş Fındık İçi 250 gr.

Fiyatı

81,00 56,70

Kuru Çarşı olarak araştırdık: Dünyanın en kaliteli fındığı Karadeniz fındığı dediler. Biz de size karadeniz fındığının en kalitelisini getirdik. Sizi şimdiye kadar yediğiniz fındıkları unutup, çifte kavrulmuş fındığımızın tadına bakmaya davet ediyoruz.

Stokta yok

Stok kodu: 2814 Kategoriler: ,

Çifte Kavrulmuş Fındık = Çifte Kavrulmuş Lezzet

Ürünlerimizi henüz denememiş olanlar için söyleyelim, Kuru Çarşı olarak sadece 1. kalite kuruyemiş ve kuru meyveleri buluyor ve getiriyoruz. Çifte kavrulmuş fındığımızı henüz denemeyenler için de söyleyelim: Çifte kavrulmuş fındıklarımız en çok beğenilen ürünlerimizden biridir.

Gerek çiğ, gerek kavrulmuş olarak tüketilen fındık kimi kuruyemiş severlerce çifte kavrulmuş olarak beğenilir. Bizler de Kuru Çarşı olarak bu konunun farkında olduğumuz için sizlere en kaliteli ve son derece güzel tatta çifte kavrulmuş fındıkları sunmayı hedefledik ve şimdiye kadar hep olumlu dönüşler aldık.

Fındıkta Neler Var?

Gıdanın lezzetinden ziyade bazı insanlar için sağlık daha önemli durumdadır. Neticede faydası saymakla bitmeyen fındığın içerisinde yağ, karbonhidrat, protein, demir ve fosfor bulunmaktadır. Besin değeri yüksek bir ürün olduğu için sağlık ve enerji açısından çokça sevilip tüketilmektedir.

Sağlık deposu olarak bilinmesi ile beraber birçok açıdan bğışıklığı kuvvetlendirir, sinirleri sağlamlaştırır, beyin sağlığını korur, tok tutar, diyabet riskini azaltır, kötü kolesterolü düşürür, kansere karşı korur, kabızlığı önler, kaslarınızı güçlendirir, erken  yaşlanmanızı engeller, daha birçok faydası olan bu ürünün besin değeri yüksek olup insan sağlığını iyi yönde etkilemektedir.

Fakat genel sağlık açısından kavrulmamış (çiğ) fındık tüketmek isteyenler, aynı kalitede çiğ fındıklarımıza da bakabilirler.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Çifte Kavrulmuş Fındık İçi 250 gr.” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir