İndirim!

Toz Antep Fıstığı 250 gr.

Fiyatı

222,75 155,92

Antep fıstığının mekanik işlem sonucu toz haline getirilmesiyle oluşan 1. kalite toz antep fıstığıdır. Tatlılarda ve pastalarda keyifle kullanabilirsiniz.

Stokta yok

Stok kodu: 2808 Kategoriler: Etiketler:

Toz Halinde Antep Fıstığı!

Antep fıstığı çok fazla tüketilen bir kuruyemiş türü olduğu için günlük hayatta pek çok gıdada kullanılmaktadır. Antep fıstığının farklı gıda türleri içinde rahat bir şekilde homojen olarak kullanılabilmesi için farklı formlarda olması gerekir. Bu yüzden Antep fıstık içi toz formuyla tüketime hazır olarak online satış sitemizden sizlere en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Antep fıstığının kendine has bir lezzeti olması sebebiyle kuruyemiş olarak tüketilebildiği gibi aynı zamanda tatlılarda kullanılıyor olması bu kuruyemiş türünü özel kılmaktadır. Antep fıstığı, farklı ürünler içinde kullanıldığında ilgili ürüne lezzet katması sebebiyle dünya çapında pek çok aşçı Antep fıstığını kullanmaktadır.

Pastalarda ve Tatlılarda Tercih Edebilirsiniz

Gıda sanayisinde Antep fıstığının hiç bir lezzet kaybetmeden kullanılabilmesi için toz olması gerekmektedir. Toz halindeki Antep fıstığının en küçük parçacığı bile tatlılarda büyük bir lezzet oluşturarak karşı konulmaz bir lezzeti beraberinde getirir.  Antep fıstık içi toz olarak pek çok markette bulunabileceği gibi işini riske atmak istemeyen kişiler sipariş ederek ürüne kolay şekilde ulaşabilir. Yapılan araştırmalar doğrultusunda kuruyemişlerin insan sağlığı için yararlı olduğu ortaya çıkmıştır. Pek çok sağlık sorununa iyi gelen kuruyemişlerin hepsinin ayrı ayrı yararlı olduğu hastalıklar vardır. Antep fıstığı  anemi yani kansızlık hastalığına sahip insanlar tarafından mutlaka tüketilmelidir. Çünkü Antep fıstığının kan yapıcı özelliği vardır. İçerisinde bulunan vitamin, mineraller ve antioksidanlar bulunur. Bunlar vücudumuzu hastalıklara karşı korur. Antep fıstığının bağışıklık sistemi üzerinde etkileri fazladır. Bağışıklık sisteminizi güçlendirerek sizin hasta olmanızı engeller. Antep fıstığı yaşa bağlı oluşan görme bozukluklarına da iyi gelir. İçerisinde lutein ve zeaksantin bulunduran Antep fıstığı göz hastalıklarının oluşumunu engeller ve buradaki sinirlerin hasar görmesini önler.

Kilo problemi yaşayan kişiler için de oldukça önemli bir besin olan Antep fıstığı kilo vermenizi kolaylaştırır. Günde bir avuç yiyeceğiniz Antep fıstığı gün boyu sizi tok tutarak diyetinizi bozmanızı engeller. İçerisinde doymamış yağ barındıran Antep fıstığı size sağlıklı bir şekilde kilo verdirir.

Antep fıstığı kalp dostudur. Kalbi korur ve kalpte oluşabilecek hastalıkları önler. Pek çok hastalığa faydası olan Antep fıstığını günde bri avuç tüketerek sizde sağlığınızı koruyabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Toz Antep Fıstığı 250 gr.” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir